SzybkieCzęści.pl

Lampy do jazdy dziennej HELLA H6W 2PT warszawa

2PT 008 362-801 12V
2PT008362-801
Lampy do jazdy dziennej Hella
Hella Warszawa
Lampy do jazdy dziennej z homologacją.
Lampy dziennej Hella
Lampy dzienne warszawa
Dlaczego i kiedy warto zastosować lampy do jazdy dziennej?

Lampy do jazdy dziennej przede wszystkim zużywają znacznie mniej prądu, niż światła mijania, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej widzialności samochodu, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, jak np. światłocienie na drogach w terenie zalesionym. Przy jeżdżeniu na krótkich odcinkach dają one wymierne korzyści dla układu elektrycznego samochodu, głównie dla akumulatora, wydłużając jego żywotność i eliminując konieczność okresowego doładowywania. Przy użytkowaniu samochodu w długich trasach najbardziej zyskują na żywotności drogie, przednie reflektory.

Ile można zaoszczędzić?

Żarówki świateł mijania pobierają 55W na stronę, czyli razem 110W. Oferowane przez nas światła do jazdy dziennej pobierają tylko 6W na stronę, czyli razem 12W. To ponad 4x mniej, niż jedna żarówka świateł mijania! Dodatkowo nie musisz już jeździć z włączonymi żadnymi innymi światłami - 12W i koniec, a żarówki do świateł jazdy dziennej kosztują mniej, niż żarówki świateł mijania! Do tego dłuższa żywotność drogiego akumulatora.

Dlaczego akurat ten model lamp?

Hella od lat jest liderem rynku oświetleń samochodowych. Posiadając odpowiednie zaplecze techniczne i gigantyczną wiedzę firma ta była w stanie opracować wyjątkowo efektywne światła do jazdy dziennej, które za pomocą żarówki o mocy zaledwie 6W zapewniają bardzo dobrą widoczność samochodu już z dużej odległości. Światła innych firm potrzebują żarówek 21W, lub bloków LED, które po awarii chociaż jednej diody nadają się do wyrzucenia.

Kupujesz komplet, czyli 2 lampy, żarówki, okablowanie, włącznik automatyczny oraz szczegółową instrukcję montażu wraz z wytycznymi wg aktualnej ustawy z dnia 4 maja 2009r (Dz. U. 2009 nr 75 poz. 639), dotyczącymi montażu świateł do jazdy dziennej.
195,00 PLN

Zdjęcia:

Formularz zamawiania

Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do zakupu, jest tylko podstawą do określenia dostępności i ustalenia szczegółów ewentualnej transakcji.

Dane Klienta

Imię i Nazwisko:
Adres email*:
Telefon:

Zamówienie

Komentarz*:

Po złożeniu zamówienia nasz pracownik skontaktuje się z klientem w celu ustalenia szczegółów dostawy.

*) pola wymagane

SzybkieCzęści.pl © 2010  |  Powered by Darrarski's CMS v3.3  |  Panel Administracyjny